Private 2 Bed Apartment In Albufeira Old Town

  • 125 m²
  • 2 sypialni
  • 1 łazienka

2-pokojowy Private 2 Bed Apartment In Albufeira Old Town w dzielnicy Peneco Beach może pomieścić do 4 osób i wychodzi na miasto. Plaża Santa Eulalia znajduje się w 3 km od apartamentu o powierzchni 125 m², podczas gdy Plaża Sao Rafael znajduje się w w ciągu prawie 10 min jazdy.

W obiekcie jest 1 łazienka. Do dyspozycji Gości jest zmywarka, kabina prysznicowa walk-in i oddzielna toaleta.

Private 2 Bed Apartment In Albufeira Old Town jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię, piekarnik i zmywarkę do naczyń.

Aveiros jest w około 2 km, natomiast Parking wielopoziomowy - w małej odległości od apartamentu. Dzięki pierwszorzędnej lokalizacji Goście mogą z łatwością odwiedzić w nie więcej niż 550 metrach Pescadores Beach. Private 2 Bed Apartment In Albufeira Old Town leży mniej niż 5 min spacerem od przystanku autobusowego Baixa de Albufeira oraz 4 km od dworca kolejowego Albufeira.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Private 2 Bed Apartment In Albufeira Old Town
T0 Close To The Beach And The City Center
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

T0 Close To The Beach And The City Center

9.7
Wyjątkowy 4 opinie
18 m od nieruchomości
#313 Central Apartment Walk Everywhere
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

#313 Central Apartment Walk Everywhere

9.0
Wspaniały 1 opinia
72 m od nieruchomości
USD 138 USD 124
za noc
Peneco Beach Apartment Old Town
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Peneco Beach Apartment Old Town

9.5
Wyjątkowy 2 opinie
72 m od nieruchomości
USD 231 USD 208
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Portimao
    42 km

    Stacje kolejowe

    Albufeira Train Station
    5 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Patio

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Odtwarzacz CD

    Dostępne na miejscu

    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji30756/AL
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Private 2 Bed Apartment In Albufeira Old Town można przebywać ze zwierzętami?
      Z pewnością Private 2 Bed Apartment In Albufeira Old Town pozwala na zwierzęta.
    • Czy Private 2 Bed Apartment In Albufeira Old Town posiada kuchnię?
      W Private 2 Bed Apartment In Albufeira Old Town goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Portimao
    42 km

    Stacje kolejowe

    Albufeira Train Station
    5 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Private 2 Bed Apartment In Albufeira Old Town

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij